KEEN SMART EYES BROW & EYELASHES COLOUR 60ML

Çmimi i rregullt 7,00 €
Çmimi i shitjes 7,00 € Çmimi i rregullt 9,00 €
Kurseh 22%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Përshkrimi i produktit

SMART EYES KREM ME NGJYRA

Sytë e përsosur, mahnitës deri në 8 javë. Formula është veçanërisht e butë dhe mbron flokët dhe qerpikët.