KEEN REPAIR SHAMPOO 250ML

Çmimi i rregullt 5,00 €
Çmimi i shitjes 5,00 € Çmimi i rregullt 8,00 €
Kurseh 37%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

KEEN REPAIR SHAMPOO 250ML

Çmimi i rregullt 5,00 €
Çmimi i shitjes 5,00 € Çmimi i rregullt 8,00 €
Përshkrimi i produktit

SHAMPON RIPARUES 

ME KERATINË, PROTEINË GRURI, KREATINË DHE PANTENOL.

Riparon strukturën e flokëve, parandalon majat e çara dhe thyerjen e flokëve. Formula është e pasuruar me kreatinë dhe keratinë dhe depërton thellë në boshtin e flokëve dhe i siguron flokëve elasticitet dhe kërcim. Flokët janë me shkëlqim dhe ndihen të mëndafshtë.