KEEN REPAIR MASK 500 ML

Çmimi i rregullt 8,00 €
Çmimi i shitjes 8,00 € Çmimi i rregullt 14,00 €
Kurseh 42%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

KEEN REPAIR MASK 500 ML

Çmimi i rregullt 8,00 €
Çmimi i shitjes 8,00 € Çmimi i rregullt 14,00 €
Përshkrimi i produktit

 MASKË RIPARUESE

ME KERATINË, PROTEINË GRURI, KREATINË, PANTENOL DHE VAJ SUSAME.


Riparon strukturën e flokëve tuaj nga brenda jashtë. Kjo formulë është e pasuruar me kreatinë dhe keratinë dhe depërton thellë në boshtin e flokëve, duke siguruar elasticitet dhe lëmim optimal të strukturës së flokëve. Flokët kanë një shkëlqim briliant dhe ndihen të butë.