Kamill Liquid Hand Soap Classic 300ml

Çmimi i rregullt 3,00 €
Çmimi i shitjes 3,00 € Çmimi i rregullt 4,50 €
Kurseh 33%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Kamill Liquid Hand Soap Classic 300ml

Çmimi i rregullt 3,00 €
Çmimi i shitjes 3,00 € Çmimi i rregullt 4,50 €
Përshkrimi i produktit
Sapuni i lëngshëm i duarve Kamill me fuqinë e përqendruar të kamomilit do të qetësojë lëkurën e stresuar dhe do të nxisë rigjenerimin e saj. Ky sapun shumë i butë për duar do të pastrojë dhe hidraton butësisht në një mënyrë natyrale, duke i lënë duart tuaja të lëmuara dhe të buta.