Kamill Hand Cream Q10 50 ml

Çmimi i rregullt 2,00 €
Çmimi i shitjes 2,00 € Çmimi i rregullt 2,80 €
Kurseh 28%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Kamill Hand Cream Q10 50 ml

Çmimi i rregullt 2,00 €
Çmimi i shitjes 2,00 € Çmimi i rregullt 2,80 €
Përshkrimi i produktit
Kujdes rigjenerues për lëkurë kërkuese. Me kamomil natyral, filtra UV dhe koenzimë Q10. I krijuar me një ekstrakt qetësues kamomili dhe bisabolol, ky krem rigjenerues i duarve hidraton bujarisht lëkurën dhe përmirëson elasticitetin e saj. Me përmbajtje koenzime Q10 dhe vitaminë E, mbron lëkurën nga radikalet e lira dhe redukton rrudhat. Filtrat e dritës parandalojnë plakjen e parakohshme të shkaktuar nga drita dhe zhvillimin e njollave të moshës.