Kamill Hand Cream Express 75ml

Çmimi i rregullt 2,00 €
Çmimi i shitjes 2,00 € Çmimi i rregullt 2,60 €
Kurseh 23%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 11 - Dec 15

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Kamill Hand Cream Express 75ml

Çmimi i rregullt 2,00 €
Çmimi i shitjes 2,00 € Çmimi i rregullt 2,60 €
Përshkrimi i produktit
Ky krem i menjëhershëm efektiv i duarve me ekstrakt qetësues kamomil dhe bisabolol siguron lagështi të këndshme pa lënë një shtresë të pakëndshme të yndyrshme. Formula, duke përdorur ekstrakt kajsie dhe pambuku, siguron që lëkura juaj të ndihet e mëndafshtë dhe e butë.
,
Kujdesi rigjenerues, mbrojtja dhe lagështia për duart kërkuese, zvogëlon rrudhat, parandalon plakjen e lëkurës dhe njollat e lidhura me dritën.

Me ekstrakt organik kamomil dhe bisabolol
-Pa gluten
- Pa ngjyra artificiale
- Pa parfume
- Nuk ka emulsifikues PEG
- Pa paraben
- Pa vaj mineral/parafinë
- Miqësore për veganët
- Pa mizori
Pajtueshmëria me lëkurën e miratuar dermatologjikisht
Krem absorbues super dest!