Kamill Hand Cream Classic 100ml

Çmimi i rregullt 2,00 €
Çmimi i shitjes 2,00 € Çmimi i rregullt 2,50 €
Kurseh 20%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Kamill Hand Cream Classic 100ml

Çmimi i rregullt 2,00 €
Çmimi i shitjes 2,00 € Çmimi i rregullt 2,50 €
Përshkrimi i produktit
Kremi klasik i duarve Kamill me kamomil dhe bisabolol qetëson, mbron, rinovon dhe hidraton lëkurën tuaj.
Ideale për kujdesin e përditshëm të duarve.