Kamill Hand Cream 5% Urea 50 ml

Çmimi i rregullt 2,00 €
Çmimi i shitjes 2,00 € Çmimi i rregullt 2,80 €
Kurseh 28%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Kamill Hand Cream 5% Urea 50 ml

Çmimi i rregullt 2,00 €
Çmimi i shitjes 2,00 € Çmimi i rregullt 2,80 €
Përshkrimi i produktit
Kujdes intensiv për lëkurë shumë të thatë me kamomil natyral dhe pantenol. Ky krem intensiv i duarve me ekstrakt kamomili dhe bisabolol qetëson lëkurën shumë të thatë dhe të plasaritur, lehtëson ndjesinë e lëkurës së shtrënguar, redukton irritimin dhe mbron lëkurën nga tharja. Kremi është i koncentruar, me 5% ure dhe panthenol për të siguruar hidratimin e lëkurës që është intensiv, afatgjatë dhe mundëson depërtim të thellë në lëkurë. Ka një teksturë të këndshme, përthithet shpejt dhe lë një ndjesi të lëmuar në lëkurë.
redukton irritimin
mbron lëkurën nga tharja
jetëgjatë
,
*** Kujdes intensiv për lëkurë shumë të thatë
Pa gluten
Pa ngjyra artificiale
Pa parfume
Nuk ka emulsifikues PEG
Pa paraben
Pa vaj mineral/parafinë
Miqësore për veganët
Pa mizori
Pajtueshmëria me lëkurën e miratuar dermatologjikisht