Instacure Anti-Breakage Porosity Spray 200ml

Çmimi i rregullt 24,00 €
Çmimi i shitjes 24,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
 • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

 • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Instacure Anti-Breakage Porosity Spray 200ml

Çmimi i rregullt 24,00 €
Çmimi i shitjes 24,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Spray Anti-Breakage Porosity i mbushur me B5 dhe proteinë të lëngshme, ushqen flokët dhe ndihmon në fuqinë e riparimit për të reduktuar thyerjen e flokëve të thatë, të brishtë dhe të dëmtuar. Me përdorimin e Spray Instacure Porosity ju do të keni 60% më pak thyerje. Formula jonë me peshë të lehtë:

 • Zbut dëmtimin e kutikulës
 • Kontrollon statikën dhe kërcitjen
 • Kushtet mbi flokët me poroz
 • Vepron në flokë të ndjeshëm dhe të pambrojtur për të balancuar pH (vlera e ujit)
 • Pa sulfate

Sistemi ynë Anti-Breakage i shampos, kondicionerit dhe sprejit mbush porozitetin dhe rrit elasticitetin, duke krijuar një sipërfaqe të barabartë dhe të ekuilibruar. Këshillë Pro: Mund të aplikohet në gjatësi tepër poroze,  përpara një shërbimi të përhershëm ose me ngjyra për të ndihmuar në reduktimin e marrjes së kimikateve aktive.

 • Nuk rekomandohet përdorimi i këtij sistemi për flokë të ngjyrosur ose të lyer . Kondicioneri dhe spreji kundër thyerjes janë të sigurta vetëm për flokët e trajtuar me ngjyrë dhe të lyer.
 • Mund të zëvendësohet një herë në javë me So Silver ose Brass Off për rezultatin përfundimtar të dëshiruar
 • Ju mund të alternoni midis formulave Instacure dhe produkteve të tjera të kujdesit të flokëve Matrix në varësi të nevojës tuaj
 • Nuk përmban përbërës lidhës

Aplikimi:

Pas përdorimit të shamponit dhe kondicionerit kundër thyerjes, spërkateni në flokë të pastër dhe të lagur në pjesen e mesme të flokëve si dhe në majet e tyre. Mos e shpëlani atë.