Infinium Pure 6 Hairspray Strong 500ml

Çmimi i rregullt 20,00 €
Çmimi i shitjes 20,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Infinium Pure 6 Hairspray Strong 500ml

Çmimi i rregullt 20,00 €
Çmimi i shitjes 20,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
L'Oréal Infinium Pure 6 Extra Strong Hairspray përmban një formulë të re pa parfum ose erë maskuese: erë neutrale gjatë aplikimit dhe nuk lë erë. Kjo minimizon reaksionet alergjike. Llak i flokëve Infinium Pure Extra Strong ofron mbajtje të menjëhershme pa efekt të fortë, ultra të thatë dhe pa mbetje të dukshme në flokë. Kjo ngjyrë jep një shkëlqim optimal.