Hydra Source Pack 100ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Hydra Source Pack 100ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Përfitimet

Flokët ndihen më të butë, më të menaxhueshëm, duken dhe ndihen më të shëndetshëm. Shumë i përqendruar në zbutës me bazë bimore. E mbushur me aloe dhe spirulinë, të cilat janë të njohura për forcimin e flokëve dhe për t'u dhënë atyre një shkëlqim.

E vogël por e fuqishme, çdo paketë përmban të paktën katër aplikacione. Lehtë për t'u shtrydhur, paketimet tona janë 77% më të lehta se një enë me të njëjtën madhësi dhe të mbyllura në mënyrë të përkryer për një aplikim të freskët çdo herë.

Përfitimet kryesore

  • Mbush flokët jashtëzakonisht të thatë me lagështi dhe ushqim
  • Paketim i lehtë, i lehtë për t'u shtrydhur
  • 77% më e lehtë se një enë me të njëjtën madhësi

Këshillë për stilistët: Nuk ka nevojë të përdorni kondicioner, formulat tona shumë të përqendruara rezultojnë që flokët të ndihen më të menaxhueshëm dhe më të lehtë për t'u shkëputur

*kur përdoret si sistem me shampon Biolage **vs. Shampo pa kondicioner me sistemin e shampos dhe maskës

  • Çertifikuar pa egërsi sipas Programit Leaping Bunny
  • Formula 100% Vegan*
  • 100% shishe të ricikluara**