Huile Gloss Réparatrice 30ml

Çmimi i rregullt 45,00 €
Çmimi i shitjes 45,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 24 - Feb 28

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Huile Gloss Réparatrice 30ml

Çmimi i rregullt 45,00 €
Çmimi i shitjes 45,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Vaj riparues për intensifikimin e shkëlqimit për flokët e dëmtuar.

Kérastase Première Huile Gloss Réparatrice është një vaj i koncentruar që riparon dhe rikthen shkëlqimin për të gjitha llojet e flokëve të dëmtuar.

Kalciumi, si shumë minerale, është i mirë për shëndetin e flokëve, por sasia e tepërt mund të çojë në një mbidozë të kalciumit, e cila dëmton më tej flokët e mbi-përpunuar ose të zbardhur, duke i bërë ato të shurdhër dhe të prirur për t'u thyer. Ky vaj luksoz, mbështjellës ka një veprim të dyfishtë: me përqendrimin e tij të lartë të agjentëve riparues dhe kujdesës, ai mbyll majat e çara, rrit forcën e flokëve dhe neutralizon rrënjësisht mpiksjen e vazhdueshme të flokëve të dëmtuar. Flokët mbeten më të fortë dhe 4 herë më të shndritshëm.*

​HAPI 1

Aplikon 1 ose 2 pipetë në flokë të lagur ose të thatë.

HAPI 2

Të qëndroj në flokë pa shpërlarje (Leave-In). Mund të vazhdohet me tharje apo drejtim të flokëve.