Genesis Homme Set Trio

Çmimi i rregullt 74,00 €
Çmimi i shitjes 74,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Genesis Homme Set Trio

Çmimi i rregullt 74,00 €
Çmimi i shitjes 74,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Set dhuratash Kérastase Genesis Homme është një set ideal për kujdesin për meshkujt kundër rënies së flokëve.

Ai përfshin:

Banjë forcuese ditore 250ml,

Sprej për forcimin e trashjes 150ml dhe

Dyll teksturizues i trashë 75ml

në një kuti dhuratash luksoze.