Genesis Homme de Masse Epaississant 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Genesis Homme de Masse Epaississant 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Ky shampo është një shampo për trashjen dhe vëllimin e flokëve për meshkujt për flokë të dobësuar, të prirur për rrallim. Pastron butësisht lëkurën e kokës, flokët dhe mjekrën, siguron volum dhe teksturë dhe veprim të menjëhershëm të trashjes së flokëve. Mundësuar me një koktej përbërësish shumë efikasë për të forcuar dhe trashësuar menjëherë fibrën e flokëve për një pamje më të plotë të menjëhershme me flokë 5 herë më të plotë.