Genesis Discovery Mask Set

Çmimi i rregullt 102,00 €
Çmimi i shitjes 102,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Genesis Discovery Mask Set

Çmimi i rregullt 102,00 €
Çmimi i shitjes 102,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Rutina juaj Genesis në një set dhuratash praktike që përbëhet nga një banjë flokësh forcuese, një maskë forcuese dhe leave in care. Genesis është produkti i parë për kujdesin e dyfishtë të flokëve që redukton rënien e flokëve të shkaktuar nga një rrënjë e dobësuardhe thyerja e flokëve në gjatësi.

Kundër thyerjes së flokëve
Forcimi

Seti përmban produktet e mëposhtme nga seria Genesis:

Shampo Nutri-Fortifiant 250 ml
Maskë Rekonstitutant 200 ml
Mbrojtës termik Defence Thermique 150 ml