Genesis Discovery Fondant Set

Çmimi i rregullt 88,00 €
Çmimi i shitjes 88,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Genesis Discovery Fondant Set

Çmimi i rregullt 88,00 €
Çmimi i shitjes 88,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Jepni dhuratën e kujdesit luksoz të flokëve këtë sezon festash me këto elemente thelbësore për forcimin e flokëve, të dashura nga profesionistët në mbarë botën. Nga Kerastase me dashuri, ky koleksion më i shitur i produkteve për flokë të dobësuar të prirur ndaj rënies për shkak të thyerjes nga krehja, forcon flokët e dobët dhe jep ushqim intensiv për shkëlqim të shtuar dhe mbrojtje nga dëmtimi i nxehtësisë deri në 450°F.

Seti i dhuratave për festa përfshin:

Shampo Hydra-Fortifiant, 250ml

Shampo forcuese për flokë të dobët dhe të brishtë.

- Pastron butësisht lëkurën e kokës dhe flokët për të hequr grumbullimin e tepërt
- Forcon flokët e dobësuar nga dëmtimi i nxehtësisë dhe krehja
- Ushqen dhe zgjidh lehtësisht flokët

Kondicioner Renforçateur, 200ml

Kondicioner forcues për flokë të dobët dhe të brishtë.

- Hidraton intensivisht dhe shton trupin
- Forcon flokët e dobësuar nga dëmtimi i nxehtësisë dhe krehja
- Zbërthen lehtësisht dhe parandalon majat e ndara.

Defence Thermique Blow Dry Primer, 150ml

Leave In mbrojtës kundër nxehtësisë trajtim për flokë të dobët dhe të brishtë.

- Mbron nga stilimi i nxehtësisë
- Ofron deri në 24 orë mbrojtje nga ngrirja
- Forcon flokët e dobësuar nga krehja dhe stilimi i tepërt