Full Density Conditioner 200ml

Çmimi i rregullt 17,00 €
Çmimi i shitjes 17,00 € Çmimi i rregullt 19,00 €
Kurseh 10%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Full Density Conditioner 200ml

Çmimi i rregullt 17,00 €
Çmimi i shitjes 17,00 € Çmimi i rregullt 19,00 €
Përshkrimi i produktit

Formulat me intra-cylane™ + bambu, e njohur për elasticitetin e saj, forcon strukturën e flokëve të dëmtuar mekanikisht dhe forcon flokët e brishtë pasi kushtëzojnë forcë super të ngarkuar me një prekje të butë.

Formula 100% Vegan produkti është i certifikuar pa mizori produkti është në shishe 100% të ricikluara, pa përfshirë kapakun