Frizz Dismiss Mask Intense Smoothing Treatment 250ml

Çmimi i rregullt 41,00 €
Çmimi i shitjes 41,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Frizz Dismiss Mask Intense Smoothing Treatment 250ml

Çmimi i rregullt 41,00 €
Çmimi i shitjes 41,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Maska e flokëve Redken Frizz Dismiss është një maskë kundër kërcitjes që ofron zbutje intensive për të gjitha llojet e flokëve. Me kompleksin e zbutjes Redken me vaj babassu me burim të qëndrueshëm për kontroll të përmirësuar dhe kontroll të kërcitjes, kjo maskë flokësh hidraton, zbut dhe hidraton flokët e padisiplinuar.

- Trajtim intensiv për zbutjen e të gjitha llojeve të flokëve

- Ushqen, hidraton dhe zbut flokët e padisiplinuar dhe të dredhur

Rrit menaxhueshmërinë dhe butësinë

Aplikimi:

Pasi të keni përdorur shampon e Redken-it Frizz Dismiss, aplikojeni në flokë të lagur. Lëreni për 3-5 minuta. Shpërlajeni. Mund të përdoret në zëvendësim të kondicionerit 2-3 herë në javë.