FarmaVita BackBar Nourishing Shampoo No.2 1000ml

Çmimi i rregullt 7,00 €
Çmimi i shitjes 7,00 € Çmimi i rregullt 12,00 €
Kurseh 41%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

FarmaVita BackBar Nourishing Shampoo No.2 1000ml

Çmimi i rregullt 7,00 €
Çmimi i shitjes 7,00 € Çmimi i rregullt 12,00 €
Përshkrimi i produktit
E pasuruar me eliksir të çmuar të vajit të Arganit dhe mjaltë. Këta përbërës natyralë legjendar janë të pasur me vitaminë E dhe acide yndyrore thelbësore • Formula e saj e pasur me lëndë ushqyese i lë flokët të pastër, të mëndafshtë dhe të ushqyer. Ofron butësi pa i rënduar flokët.