FarmaVita BackBar Gentle Shampoo No.3 1000ml

Çmimi i rregullt 7,00 €
Çmimi i shitjes 7,00 € Çmimi i rregullt 12,00 €
Kurseh 41%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

FarmaVita BackBar Gentle Shampoo No.3 1000ml

Çmimi i rregullt 7,00 €
Çmimi i shitjes 7,00 € Çmimi i rregullt 12,00 €
Përshkrimi i produktit
Përmban tërshërë dhe livando, përbërës natyralë të pasur me proteina dhe yndyrna – me veti qetësuese dhe hidratuese • Formulë e butë pH 5.5 për flokët dhe lëkurën e kokës. I lë flokët të pastër, me shkëlqim dhe të butë.