FarmaVita Argan Sublime Shampoo 250ml

Çmimi i rregullt 5,20 €
Çmimi i shitjes 5,20 € Çmimi i rregullt 9,50 €
Kurseh 45%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

FarmaVita Argan Sublime Shampoo 250ml

Çmimi i rregullt 5,20 €
Çmimi i shitjes 5,20 € Çmimi i rregullt 9,50 €
Përshkrimi i produktit
Një shampo unike, e çmuar, ushqyese me vaj Argani me aromë ekzotike intensive, e krijuar për të krijuar flokë të shëndetshëm, joshëse dhe të mëndafshtë. Kjo formulë superiore pa sulfate me surfaktantë të përftuar nga lëndë e parë me origjinë bimore, pastron butësisht dhe është ideale për të gjitha llojet e flokëve.