Extreme Anti-Snap Treatment 250ml

Çmimi i rregullt 34,00 €
Çmimi i shitjes 34,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Extreme Anti-Snap Treatment 250ml

Çmimi i rregullt 34,00 €
Çmimi i shitjes 34,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Serumi Extreme Anti-Snap Treatment Redken parandalon thyerjen dhe ndarjen e majave ndërsa hidraton, duke i lënë flokët të ndjehen të fortë, të shëndetshëm dhe të butë. Spraji i qeramidit rindërton sipërfaqen e flokëve, duke siguruar butësi dhe elasticitet, ndërsa shton shkëlqimin e pasqyrës dhe mbron nga stilimi i nxehtësisë.

Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir përpara se t'i thani flokët. Serumi kundër këputjes është gjithashtu i shkëlqyeshëm për mbrojtjen e flokëve kur i stiloni përsëri.