Exquisite Oil 100ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Exquisite Oil 100ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
  • Matrix Biolage Exquisite Oil është një trajtim ushqyes me shumë qëllime për të gjitha llojet e flokëve
  • I pasuruar me vaj Moringa antioksidant dhe një formulim luksoz kondicioner, vaji Biolage Exquisite mund të përdoret para shampos për një trajtim zbutës dhe pas shampos për të zbërthyer flokët dhe për t'i mbrojtur ato nga dëmtimi i shkaktuar nga stilimi i nxehtësisë.
  • Personalizoni dhe përmirësoni regjimin tuaj të rregullt Matrix për shkëlqim të shtuar, butësi dhe menaxhueshmëri dhe rivendosni dhe rimbushni lagështinë e humbur në flokë të thatë për shkëlqim dhe shkëlqim të menjëhershëm.
  • Flokët ndihen të butë, të lehtë, të ushqyer dhe duken bukur me shkëlqim dhe të shëndetshëm.