Discipline Shampoo Oleo-Relax 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 11 - Dec 15

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Discipline Shampoo Oleo-Relax 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Një shampo hidratuese për flokë voluminoz, të padisiplinuar dhe të dredhur. Përdor teknologjinë Morpho-Huiles me përbërës të fuqishëm për të kontrolluar formën dhe shkëlqimin e flokëve. I pasuruar me vaj kokosi për përfitime hidratuese dhe ushqyese. Parandalon thyerjen dhe ndarjen e majave të flokëve. Formuluar me gjalpë Shorea për të siguruar butësi dhe një prekje homogjene. Përmban vaj frutash Rosa Canina, shumë i koncentruar në vitaminë C. Krijon një barrierë mbrojtëse që i mban flokët të mos dehidratohen. Redukton ngatërrimin e flokëve të dredhur duke përmirësuar menaxhimin e flokëve të padisiplinuar. I lë flokët më të zhdërvjellët dhe më të lehtë për tu stiluar.