Densifique Serum Jeunesse 100 ml

Çmimi i rregullt 85,00 €
Çmimi i shitjes 85,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Densifique Serum Jeunesse 100 ml

Çmimi i rregullt 85,00 €
Çmimi i shitjes 85,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Densifique Sérum Jeunesse është një serum flokësh që trajton shqetësimet e rrallimit dhe thinjjes së flokëve duke kompensuar humbjen e cilësisë së flokëve. Ajo mbron melaninën e flokëve (në burimin e pigmentimit natyral të flokëve) ndërsa kjo formulë e avancuar ndihmon fibrën e flokëve të rifitojë rininë e saj fillestare. Flokët shkëlqejnë me butësi dhe volum të rikthyer elastik duke e bërë më të lehtë stilimin.