Discipline Maskératine 200ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Discipline Maskératine 200ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Maskératine është një maskë trajtimi e thellë e krijuar për flokë të trashë dhe të padisiplinuar që kanë nevojë për butësi. Kompleksi i tij Morpho-Kératine™ mbulon fibrën dhe rikthen homogjenitetin e saj për të siguruar menaxhim dhe mbrojtje kundër kërcitjes. Pasi shpëlahet ky xhel i dendur, i lëmuar dhe i shijshëm, flokët bëhen më të butë, më të lehtë për t'u shkëputur dhe rimbushur, në mënyrë që të mos ketë rezistencë ndaj stilimit.