Discipline Discovery Fondant Set

Çmimi i rregullt 88,00 €
Çmimi i shitjes 88,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 11 - Dec 15

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Discipline Discovery Fondant Set

Çmimi i rregullt 88,00 €
Çmimi i shitjes 88,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Jepni dhuratën e kujdesit luksoz të flokëve këtë sezon festash me këto elemente thelbësore për zbutjen e flokëve, të dashura nga profesionistët në mbarë botën. Nga Kerastase me dashuri, ky koleksion më i shitur i produkteve për flokë të dredhur dhe të padisiplinuar jep ushqim optimal për të lëmuar dhe përmirësuar menaxhueshmërinë me mbrojtje nga dëmtimi i nxehtësisë deri në 450°F. ,

Seti i dhuratave për festa përfshin:

Shampo Fluidealiste, 250 ml

Shampo zbutëse pa sulfate për flokë të dredhur dhe të padisiplinuar.

Shton butësi dhe shkëlqim
Zbut flokët
I bën flokët më të lehtë për t'u menaxhuar

Kondicioner  Fluidealiste, 200ml

Kondicioner zbutës për flokë të dredhur dhe të padisiplinuar.

- Tharje dhe fshirje më të shpejtë dhe më të lehtë
- Shton butësi dhe shkëlqim
- Ofron kontroll kundër ngrirjes kundër lagështirë

Keratine Thermique Blow Dry Primer, 150ml

Mbrojtja e nxehtësisë Leave In Trajtim për flokë të dredhur dhe të padisiplinuar.

- Redukton kërcitjen dhe zbut fluturimet
- Mbron nga dëmtimi i nxehtësisë për të reduktuar thyerjen
- Mbyll lagështinë