Densifique Shampoo Homme 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Densifique Shampoo Homme 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Bain Densité është një shampo e përditshme për trajtimin e flokëve të holluar për meshkuj. I kombinuar me biotinë dhe polimere teksturizuese, ky produkt ka një veprim densifikimi të menjëhershëm në fibrat e flokëve, duke lënë një efekt të freskët dhe trashje në flokë dhe skalp për një pamje të lehtë dhe të shëndetshme për meshkujt.