Densifique Shampoo 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Densifique Shampoo 250ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Kjo shampo e përditshme është e dizajnuar për fibrat e flokëve që përjetojnë humbje të densitetit. Bain Densité forcon flokët në fibra dhe zgjon folikulat e fjetura për t'i dhënë më shumë strukturë, substancë dhe elasticitet flokëve. Trupi dhe fryrja janë restauruar për flokët që duken dukshëm më të plotë dhe me pamje më të trashë.