Densifique Masque Densité 200ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Densifique Masque Densité 200ml

Çmimi i rregullt 52,00 €
Çmimi i shitjes 52,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Maska Densité është projektuar për të trajtuar flokët mesatarë deri të trashë në humbje të densitetit. Kombinimi i tij i përbërësve aktivë hidraton dhe i jep flokëve elasticitet dhe shëndoshë, ndërkohë që kompenson parregullsitë e sipërfaqes dhe rikthen uniformitetin në rrënjë. Këto veprime i japin teksturë dhe i japin flokut substancë dhe forcë, duke e lënë atë të rigjeneruar nga rrënja në majë, për butësi dhe butësi. Flokët duken më të mbushur me më shumë trup.