Curl Manifesto Spring Set Duo

Çmimi i rregullt 60,00 €
Çmimi i shitjes 60,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Curl Manifesto Spring Set Duo

Çmimi i rregullt 60,00 €
Çmimi i shitjes 60,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

I dedikuar për të gjitha kaçurrelat dhe mbështjelljet, grupi i shampove dhe balsamëve me botim të kufizuar është i kuruar për të hidratuar dhe hidratuar butësisht të gjitha llojet e kaçurrelave.

Sillni kujdesin e nivelit të sallonit në shtëpi, të mbushur me mjaltë Manuka dhe Ceramide, për të ushqyer, forcuar dhe përcaktuar për kaçurrela me shkëlqim dhe të shëndetshëm.

Shampo hidraton kaçurrelat ndërsa kondicioneri ushqen dhe i shton një shkëlqim magjik gjatësisë suaj.

Bain Hidratation Douceur, 250 ml

Pastron butësisht skalpin e flokëve dhe flokët duke hequr të gjitha papastërtitë, papastërtitë, ndotjen dhe grumbullimin.
Mbush kaçurrelat me hidratim jetësor pa u rënduar.
Ruan vajin natyral të flokëve dhe promovon një mjedis të shëndetshëm të kokës për të lejuar rritjen e flokëve.
Përmirëson përkufizimin dhe volumin e kaçurrelave.
Rrit shkëlqimin e kaçurrelave.


Fondant Hydratation Essentielle, 250ml

Zbërthen butësisht edhe nyjet më kokëforta
Mbush kaçurrelat me lagështi të lehtë pa rëndim
Rrit trupin dhe plotësinë e kaçurrelave duke rritur kërcimin dhe elasticitetin e kaçurrelave
Redukton kërcitjen e padëshiruar dhe bllokon lagështinë