Curl Manifesto Shampoo Hydratation Douceur 250 ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Curl Manifesto Shampoo Hydratation Douceur 250 ml

Çmimi i rregullt 30,50 €
Çmimi i shitjes 30,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Shampo kremoze e butë hidratuese e mbushur me mjaltë Manuka dhe Ceramide për flokë kaçurrelë, shumë kaçurrelë dhe me dredha. Pastron butësisht skalpin dhe flokët duke hequr të gjitha papastërtitë, papastërtitë, ndotjen dhe grumbullimin. Ruan vajrat natyralë dhe promovon një mjedis të shëndetshëm të kokës për të lejuar rritjen e flokëve. Mbush kaçurrelat me hidratim jetësor pa rëndim, duke rritur modelin dhe volumin e kaçurrelave.