Curl Manifesto Set

Çmimi i rregullt 80,00 €
Çmimi i shitjes 80,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 11 - Dec 15

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Curl Manifesto Set

Çmimi i rregullt 80,00 €
Çmimi i shitjes 80,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Përshkrim i produktit

Set dhuratë shampo, balsam dhe mbrojtës ndaj nxehtësisë me botim të kufizuar, i kuruar për të hidratuar  butësisht flokët kaçurrelë, shumë kaçurrelë dhe me dredha.

Sillni në shtëpi kujdesin e nivelit të sallonit, të mbushur me mjaltë Manuka dhe Ceramide.

Shampo hidraton kaçurrelat, kondicioneri zbërthen nyjet, ndërsa kremi i flokëve redukton kaçurrelat e padëshiruara dhe përcakton kaçurrelat.

Ky grup përbëhet nga:

Bain Hydration Douceur, 250 ml

Shampo kremoze e butë hidratuese e mbushur me mjaltë Manuka dhe Ceramide për flokë kaçurrelë, shumë kaçurrelë dhe me dredha.

Fondant Hydratation Essentielle, 250 ml

Kondicioner i lehtë rimbushës i lagështisë i mbushur me mjaltë Manuka dhe Ceramide për flokë kaçurrelë dhe shumë kaçurrelë.

Creme de Jour, 150 ml

Trajtim ditor hidratues, i mbushur me mjaltë Manuka dhe Ceramide për flokë kaçurrelë, shumë kaçurrelë dhe me dredha.

Përfitimet

Kaçurrela deri në 87% më të forta *

Më shumë ushqim **

Më shumë përkufizim i kaçurrelave **

*Testi i furçës: Shampo bain hydratation douceur, maskë Beurre Haute Nutrition dhe sprej absolu refresh kundrejtë shampos klasik për flokë kaçurrela.

**Test instrumental: Pas aplikimit refresh absolu kundër shamponit klasik në flokë kaçurrelë.