Curl Expression Moon Capsule Duo Set 2023

Çmimi i rregullt 45,00 €
Çmimi i shitjes 45,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Curl Expression Moon Capsule Duo Set 2023

Çmimi i rregullt 45,00 €
Çmimi i shitjes 45,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

I pasuruar me glicerinë, urea H dhe ekstrakt të farës së Hibiscus. Kjo gamë pastron kaçurrelat ndërsa siguron hidratim të lehtë dhe afatgjatë me një teksturë shkumëzuese bujare dhe mbështjellëse. Zhvilluar me 4 ekspertë ndërkombëtarë të kaçurrelave. Mbushni kaçurrelat dhe mbobinat tuaja me hidratim profesional. Deri në 2 herë më shumë hidratim.* Deri në 11 herë më shumë definicion.* 

Seti përmban:

Shampo Curl Expression 300ml
Maskë me kaçurrela 250ml