Curl Expression Drying Accelerator 150 ml

Çmimi i rregullt 25,00 €
Çmimi i shitjes 25,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Curl Expression Drying Accelerator 150 ml

Çmimi i rregullt 25,00 €
Çmimi i shitjes 25,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Lëshimi i përshpejtuesit të tharjes Curl Expression është krijuar për të tharë kaçurrelat dhe mbështjelljet, në mënyrë pro.
Përshpejton deri në 37% procesin e tharjes duke ofruar kujdes, shkëlqim dhe mbrojtje 48 orë pa kërcitje.
Mbron flokët nga nxehtësia deri në 230 °C/450 F.

SI TË PËRDORNI:
Në fund të rutinës suaj, spërkatni kaçurrelat dhe mbështjelljet si një prekje e fundit përfundimtare përpara se ta lini ajrin të thahet ose të thahet me një difuzer.
Spërkateni në kaçurrela dhe mbështjellje si prekja e fundit përfundimtare përpara se t'i lini flokët të thahen ose t'i thani me një difuzer.