Curl Expression Curls Reviver Spray 190ml

Çmimi i rregullt 26,50 €
Çmimi i shitjes 26,50 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Curl Expression Curls Reviver Spray 190ml

Çmimi i rregullt 26,50 €
Çmimi i shitjes 26,50 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Curl Expression curls Reviver leave-in është projektuar për të ringjallur kaçurrelat dhe mbështjelljet, në mënyrë pro.
Rigjallëron menjëherë kaçurrelat, çdo mëngjes për 6 herë më shumë definicion dhe mbrojtje 48 orë pa kërcitje.