Color Obsessed Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Color Obsessed Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 18,00 €
Çmimi i shitjes 18,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Ngjyra e flokëve e qëndrueshme dhe e shkëlqyeshme mund të jetë e vështirë për t'u mbajtur. Me shampon Total Results Color Obsessed, flokët e trajtuar me ngjyra rinovohen dhe ruhen me lagështi për të ndihmuar në forcimin e flokëve poroz dhe të dëmtuar. Ky shampo me antioksidantë mbron nga zbehja, shton vëllim në rrënjë dhe zgjat jetën e gjallërisë së ngjyrave.

 

Përfitimet kryesore:

Mbron nga agresorët mjedisorë

  • Mban ngjyrën të gjallë
  • Ofron mbrojtje kundër zbehjes
  • Flokët poroz forcohen me ngjyrë dhe shkëlqim të ndritshëm
  • Ofron mbrojtje të ngjyrave deri në 32 larje*

*Me sistemin e produkteve profesionale të shampos dhe kondicionerit Color Obsessed kundrejt shampos pa kondicioner.

Aplikimi:

Aplikojeni në flokë të lagur.shkumëojeni dhe shpëlajeni . Shoqëroje me kondicionerin Color Obsessed.Në rast kontakti me sytë, shpëlajini ato menjëherë.