Color Last Shampoo for Color-Treated Hair 250ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Color Last Shampoo for Color-Treated Hair 250ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Pastron butësisht dhe ndihmon në ruajtjen e thellësisë së ngjyrës, tonit dhe shkëlqimit për flokë të gjallë të trajtuar me ngjyra

Lëreni ngjyrën tuaj të vërtetë të shkëlqejë. Frymëzuar nga orkideja e natyrës që sfidon zbehjen, shampoja Biolage Color Last pastron butësisht dhe ndihmon në ruajtjen e thellësisë së ngjyrës, tonit dhe shkëlqimit për flokët e trajtuar me ngjyra të gjalla.

Formula 100% Vegan produkti është i certifikuar pa mizori produkti është në shishe 100% të ricikluara, pa përfshirë kapakun