Color Last Purple Shampoo with Fig & Orchid 250ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Color Last Purple Shampoo with Fig & Orchid 250ml

Çmimi i rregullt 16,00 €
Çmimi i shitjes 16,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Shampo vjollce që neutralizon bronzin dhe tonet e ngrohta të padëshiruara

Më shumë se një shampo ngjyrë vjollce, zbuloni kombinimin e pigmenteve të pastra të purpurta me një përzierje fiku dhe orkide për ta mbajtur bjonden tuaj të shëndetshme dhe të kondicionuar deri në vizitën tuaj të ardhshme në sallon!

Shampo ColorLast Purple neutralizon bronzin dhe tonet e ngrohta të padëshiruara, ndërsa zbutë dhe mbron flokët nga thyerja. Kjo shampo tonifikuese ngjyrë vjollce i lë biondet të ndjehen të shëndetshme dhe të duken të freskëta.


Formula 100% Vegan produkti është i certifikuar pa mizori produkti është në shishe 100% të ricikluara, pa përfshirë kapakun