Color Last Conditioner for Color-Treated Hair 200ml

Çmimi i rregullt 17,00 €
Çmimi i shitjes 17,00 € Çmimi i rregullt 19,00 €
Kurseh 10%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Color Last Conditioner for Color-Treated Hair 200ml

Çmimi i rregullt 17,00 €
Çmimi i shitjes 17,00 € Çmimi i rregullt 19,00 €
Përshkrimi i produktit

Kondicioner i butë që i lë flokët të butë dhe të ngatërruar me shkëlqim shtesë dhe thellësi ngjyrash

Lëreni ngjyrën tuaj të vërtetë të shkëlqejë. Frymëzuar nga orkideja që sfidon zbehjen e natyrës, Kondicioneri Biolage ColorLast ndihmon në ruajtjen e thellësisë së ngjyrës, tonit dhe shkëlqimit për flokët e trajtuar me ngjyra të gjalla. Flokët lihen të butë dhe të ngatërruar me shkëlqim shtesë.
Formula 100% Vegan produkti është i certifikuar pa mizori produkti është në shishe 100% të ricikluara, pa përfshirë kapakun