Color Extent Blondage Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 29,00 €
Çmimi i shitjes 29,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Color Extent Blondage Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 29,00 €
Çmimi i shitjes 29,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Redken Color Extend Blondage është një shampo vjollce që depoziton ngjyrën në flokë bjonde dhe të theksuara. Ky shampo përmban përbërës kryesorë acid salicilik për të forcuar dhe riparuar flokët biondë nga thelbi dhe pigmente të pastër vjollcë për të hequr pigmentet bronze të padëshiruar dhe për të lënë ngjyrën e flokëve bjonde të freskët dhe të ndritshme. Kjo formulë pastron rrënjësisht dhe shton butësi.

  • Shampo për mbrojtjen e ngjyrave për biondet
  • Pastron rrënjësisht dhe shton butësi
  • Riparon dhe forcon flokët nga thelbi
  • Përmban pigmentin pure vjollcë për të eliminuar bronzin

Nëse jeni bjonde, shampoja violet duhet patjetër të jetë pjesë e rregullt e rutinës suaj të kujdesit të flokëve.