Color Extend Graydiant Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 29,00 €
Çmimi i shitjes 29,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Color Extend Graydiant Shampoo 300ml

Çmimi i rregullt 29,00 €
Çmimi i shitjes 29,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Shampo Redken Color Extend Graydiant është formuluar posaçërisht për ata me flokë bjonde argjendi, gri ose të bardhë, të cilët duhet të neutralizojnë tonet e padëshiruara të verdhë, duke i lënë flokët të ndjehen të butë dhe të forcuar. Uji i fortë, ndotja e ajrit dhe faktorët stresuese të mjedisit, të gjitha kontribojnë në zbardhjen e ngjyrës, e cila korrigjohet lehtësisht me këtë shampo që i balancon ngjyrat. Duke përdorur amino acide dhe ngjyra direkte, formulimi i tij i lehtë do të shkëlqejë dhe përmirësojë flokët gri, do të riparojë, forcojë dhe do shtojë shkëlqim.
  • Neutralizon tonet e padëshiruara të verdhë ose të artë në flokët gri, argjend dhe të bardhë
  • Forcon flokët, duke i lënë të hidratuar, me shkëlqim dhe më të shëndetshëm
  • Miqësore për veganët dhe është pa parabene, pa sulfate dhe pa silikone