Color Extend Blondage Mask 250ml

Çmimi i rregullt 45,00 €
Çmimi i shitjes 45,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 04 - Dec 08

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Color Extend Blondage Mask 250ml

Çmimi i rregullt 45,00 €
Çmimi i shitjes 45,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Maska kundër pigmentimeve të padëshiruar e Redken Color Extend Blondage është një maskë flokësh me ngjyrë vjollce ultra-pigmentuese dhe kondicioner i thellë që siguron një ngjyrë më të ndritshme dhe më të ftohtë të flokëve në vetëm 5 minuta. Me një formulë të fuqishme tonifikuese vjollce, kjo maskë e flokëve ndihmon në korrigjimin e ngjyrosjes dhe neutralizimin e nuancave të padëshiruara të verdha edhe në ngjyrën bjonde më të bronzt.

  • Maskë flokësh me ngjyrë vjollce ultra të pigmentuar për biondet
  • Neutralizon ngjyrën e flokëve në bjonde për një rezultat përfundimtar të freskët dhe të ndritshëm
  • Ofron transformim të menjëhershëm 5-minutësh
  • Korrigjon të verdhën e padëshiruar në flokët biondë