Chronologiste Sérum Universel 40ml

Çmimi i rregullt 195,00 €
Çmimi i shitjes 195,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Chronologiste Sérum Universel 40ml

Çmimi i rregullt 195,00 €
Çmimi i shitjes 195,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Serum rivitalizues për të siguruar hidratim intensiv të kokës dhe flokëve. Lëkura e kokës ndihet e rigjallëruar dhe e rehatuar. Flokët kanë 81% më shumë hidratim, më shumë shkëlqim dhe kontroll të zgjatur të kërcitjes. Çdo fibër është e mbushur për një diametër më të trashë**, duke dhënë një efekt më të plotë. Ky serum i fuqishëm dhe gjithashtu parandalon depozitimin e grimcave të ndotjes, për të mbrojtur lëkurën e kokës dhe fibrat. Duke përdorur kapsulimin biomimetik të havjarit, Sérum Universel shfrytëzon fuqinë e acidit hialuronik, abisinës dhe vitaminës E në fuqinë e tyre më të pastër. I mbushur me aromën e njohur Chronologiste të aromave të shkëlqyera, duke përfshirë trëndafilin e çajit, drurët e lehtë dhe myshkun, Sérum Universel është një përvojë ndijore luksoze. Testi i konsumatorit. **Test instrumental pas 24 orësh.