Chroma Absolu Sérum Chroma Thermique 150ml

Çmimi i rregullt 38,00 €
Çmimi i shitjes 38,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 11 - Dec 15

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Chroma Absolu Sérum Chroma Thermique 150ml

Çmimi i rregullt 38,00 €
Çmimi i shitjes 38,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit
Një serum universal termik antioksidant kundër kërcitjes për të gjithë flokët e sensibilizuar ose të dëmtuar të trajtuar me ngjyrë. Një teksturë e bardhë e lëngshme e pasuruar me veti antioksidante, acid laktik dhe centella asiatica ndihmon në ruajtjen e ngjyrës duke mbrojtur plotësisht fibrat kundër të gjitha llojeve të agresorëve të jashtëm: dëmtimet e shkaktuara nga UV, lagështia, nxehtësia dhe stresi oksidativ.