C:EHKO SENSITIVE SHAMPOO

Çmimi i rregullt 5,00 €
Çmimi i shitjes 5,00 € Çmimi i rregullt 9,00 €
Kurseh 44%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 06 - Dec 10

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Përshkrimi i produktit
Për skalpin e ndjeshëm, veçanërisht të butë, qetësues dhe relaksues. Ofron një pastrim të këndshëm pavarësisht formimit të ulët të shkumës. Pa parfum, konservues dhe ngjyra, i cili është i përshtatshëm edhe për skalpat e prirur ndaj zbokthit.