C:EHKO S.O.S. Shampoo

C:EHKO S.O.S. SHAMPOO

Çmimi i rregullt 5,00 €
Çmimi i shitjes 5,00 € Çmimi i rregullt 9,00 €
Kurseh 44%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Përshkrimi i produktit
Kujdesi optimal i flokëve të çelur, të zbardhur, të riformuar ose kaçurrelë.
S.O.S. Shampo siguron rregullim të butë të strukturës së flokëve dhe shkëlqim të mëndafshtë
me përmbajtje lidhëse dhe kondicionuese për lagështirë për krehje shumë të mirë të lagësht dhe të thatë