C:EHKO S.O.S. HAIR SERUM 10 ML

Çmimi i rregullt 6,50 €
Çmimi i shitjes 6,50 € Çmimi i rregullt 11,00 €
Kurseh 40%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

C:EHKO S.O.S. HAIR SERUM 10 ML

Çmimi i rregullt 6,50 €
Çmimi i shitjes 6,50 € Çmimi i rregullt 11,00 €
Përshkrimi i produktit
Serumi SOS është mbështetja optimale për flokë të thatë dhe të shurdhër. Ka fuqi efektive të kujdesit për flokët e thatë që i nënshtrohen trajtimeve të zbardhimit dhe ngjyrosjes. Produkti është i pasuruar me vaj arrë makadamia, i cili depërton në të gjithë strukturën e flokëve dhe e rigjeneron atë. Acidet yndyrore, vitaminat dhe mineralet që përmbahen në të ushqejnë flokët, duke i dhënë një shkëlqim të shëndetshëm dhe natyral.