C:EHKO Brilliant Hairspray Extra Strong 400ml

Çmimi i rregullt 5,50 €
Çmimi i shitjes 5,50 € Çmimi i rregullt 12,00 €
Kurseh 54%
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarFeb 23 - Feb 27

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

C:EHKO Brilliant Hairspray Extra Strong 400ml

Çmimi i rregullt 5,50 €
Çmimi i shitjes 5,50 € Çmimi i rregullt 12,00 €
Përshkrimi i produktit
Llak flokësh C:EHKO Brilliant për qëndrueshmëri më të fortë në çdo mot. Mbron flokët nga humbja e lagështirës me filtër UV! Përmban ekstrakt litchi dhe panthenol për mbrojtje maksimale të flokëve.