Builder Wax Spray 250ml

Çmimi i rregullt 19,00 €
Çmimi i shitjes 19,00 € Çmimi i rregullt
Kurseh 0
Taksa e përfshirë.
  • Dërgesa e planifikuarDec 07 - Dec 11

  • Dërgesa falas:Në të gjitha porosi mbi 30.00€

Builder Wax Spray 250ml

Çmimi i rregullt 19,00 €
Çmimi i shitjes 19,00 € Çmimi i rregullt
Përshkrimi i produktit

Kombinon lehtësinë e përdorimit dhe mbajtjes së një llaku flokësh, plus kontrollin + teksturën e një dylli flokësh. Shton trupin dhe dimensionin e modeleve të flokëve me mbajtje mesatare dhe një fund mat saten.

Aplikimi:

Tundeni mirë. Mbajeni 6-12 inç larg dhe spërkateni në flokë të thatë dhe të stiluar. Riaplikoni për kontroll shtesë.